Aktualności

Święto Niepodległości

W dniu 8 listopada w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Święto Niepodległości. W każdej grupie przedszkolnej odbyły się zajęcia, których celem było kształtowanie postawy patriotycznej oraz poczucia przynależności narodowej.

Rozbudowa i modernizacja placu zabaw na terenie Miejskiego Przedszkola Nr 13 w Legnicy

Serdecznie dziękujemy za oddanie głosu na projekt w ramach LBO 2020 dotyczący naszego przedszkola: OBSZAR 4 – KOPERNIK, zadanie: Rozbudowa i modernizacja….

Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko”

Kampania społeczna Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko” kolejny już raz trafiła do naszego przedszkola. Projekt ma na celu eliminację negatywnych zachowań uczestników ruchu drogowego

Warsztaty drewna osikowego

W dniu 15 października najstarsze grupy wzięły udział w warsztatach drewna osikowego. Przedszkolaki dowiedziały się czym jest osika i jakie ma zastosowanie oraz poznały niezwykłe wyroby rękodzielnicze.

Warsztaty z robotyki

Dzieci z grup starszych wzięły udział w warsztatach tworzenia robotów. Podczas zajęć przedszkolaki miały szansę zamienić naturalną ciekawość świata w pasję tworzenia oraz rozwijać zainteresowania fascynującym światem techniki.