Aktualności

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo uroczyście. W dniu 8 marca wszystkie panie i dziewczynki czuły się wyjątkowo. Chłopcy jak prawdziwi dżentelmeni składali życzenia, wręczali cukierki oraz drobne upominki.

Fascynujący świat mrówek

W dniach 6 i 8 marca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty przyrodnicze „Fascynujący świat mrówek”. Głównym celem spotkania było zaznajomienie dzieci ze zwyczajami mrówek oraz szczegółami dotyczącymi ich życia.

Światowy Dzień Kota

W dniu 18 lutego w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z okazji Światowego Dnia Kota. Przedszkolaki z zainteresowaniem poznawały ciekawostki na temat kotów, oglądały ilustracje, rozwiązywały zagadki o najpopularniejszych kotach z bajek.

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu to święto mające na celu promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu oraz propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Certyfikat Kubusiowi Przyjaciele Natury

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” to ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej, w którym od wielu lat nasza placówka bierze udział. Miło nam poinformować , kolejny raz otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający przyznanie tytułu Kubusiowi Przyjaciele Natury.