Aktualności

Walentynki

W dniu 14 lutego uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. To dla dzieci dzień przyjaźni, miłości oraz szacunku okazywanego drugiej osobie.

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 13 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Podczas ciekawych zajęć dzieci zaznajomiły się z pojęciem Internet oraz „sieć internetowa”.

Dzień Babci i Dziadka

Jak każdego roku z okazji Dnia Babci i Dziadka, pojawili się w naszym przedszkolu najdrożsi goście. Dzieci w poszczególnych grupach zaprezentowały piękne programy artystyczne złożone z umiejętności recytatorskich, tanecznych, wokalnych oraz inscenizacyjnych.

Spotkania z dziadkami

W ramach cyklu „Spotkania z dziadkami” grupę IV odwiedzają szczególni goście. Jedna z babć zaproponowała dzieciom zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których zaprezentowała swoje niezwykłe umiejętności.

„Majsterkowo”

W dniu 07 lutego sześciolatki z grupy XII wzięły udział w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez sklep Castorama. Przedszkolaki dowiedziały się, jak na co dzień dbać o środowisko i troszczyć się o swoje najbliższe otoczenie.